Kiralık Villada Tatil Ekibiyle Tanışın

Firmamızı merkezimizde temsil eden Bölgelerdeki temsilcilerimiz haricindeki yaklaşık 12 kişilik ekibimizin tüm üyeleri, konuklarımıza hayallerindeki tatili yaşatmak için canla başla çalışarak çaba göstermektedirler. Sizlere en ucuz ve kaliteli alternatif konaklama alanları bulmak için yeri geldiğinde binlerce Km yol kat eden ekibimizi yakından tanımak için aşağıya bakabilirsiniz...

  • Erdal OKURGANErdal OKURGAN

    CEO & Kurucu Ortak erdal@kiralikvilladatatil.com Özgeçmiş

  • Mehmet MADENMehmet MADEN

    Akdeniz Operasyon Sor. mehmet@kiralikvilladatatil.com

  • Nihat MertNihat Mert

    Ege Operasyon Sor. nihat@kiralikvilladatatil.com

  • Ebuzer EFEEbuzer EFE

    Marmara Operasyon Sor. ebuzer@kiralikvilladatatil.com

  • Aylin OKURGANAylin OKURGAN

    Müşteri Hizm.Sorumlusu aylin@kiralikvilladatatil.com

  • Kaan KESKİNKaan KESKİN

    Kalkan Müş.Hizmetleri kaan@kiralikvilladatatil.com

  • Ali Kemal USTALİAli Kemal USTALİ

    Uluslararası Müş.Tems. alikemal@kiralikvilladatatil.com

  • Ayşe Karaca Ayşe Karaca

    Fethiye Müşteri Hizmetleri ayse@kiralikvilladatatil.com

  • Merve ÇATIKKAŞMerve ÇATIKKAŞ

    Finansman & Muhasebe merve@kiralikvilladatatil.com

  • Buşra EfeBuşra Efe

    Sapanca Müş.Hizmetleri busra@kiralikvilladatatil.com

WhatsApp