Kiralık Villada Tatil Ekibiyle Tanışın

Firmamızı merkezimizde temsil eden Bölgelerdeki temsilcilerimiz haricindeki yaklaşık 12 kişilik ekibimizin tüm üyeleri, konuklarımıza hayallerindeki tatili yaşatmak için canla başla çalışarak çaba göstermektedirler. Sizlere en ucuz ve kaliteli alternatif konaklama alanları bulmak için yeri geldiğinde binlerce Km yol kat eden ekibimizi yakından tanımak için aşağıya bakabilirsiniz...

  • Erdal OKURGAN Erdal OKURGAN

    Genel Müdür erdal@kiralikvilladatatil.com

  • Mehmet MADEN Mehmet MADEN

    Operasyon Sorumlusu mehmet@kiralikvilladatatil.com

  • Aylin OKURGAN Aylin OKURGAN

    Halkla İlişkiler aylin@kiralikvilladatatil.com

  • Christine UŞAKLI Christine UŞAKLI

    Uluslararası İlişkiler christine@kiralikvilladatatil.com

  • Öznur ARIŞ Öznur ARIŞ

    Muhasebe Sorumlusu oznur@kiralikvilladatatil.com

  • Harun SARIGÖDE Harun SARIGÖDE

    Müşteri Hizmetleri harun@kiralikvilladatatil.com

  • Fikret TOPRAKLI Fikret TOPRAKLI

    Teknik Destek fikret@kiralikvilladatatil.com

  • Gökhan D.ÖZDEMİR Gökhan D.ÖZDEMİR

    U.K. Bölge Danışmanı gokhan@kiralikvilladatatil.com

  • Mehmet ÇELİK Mehmet ÇELİK

    Photography celik@kiralikvilladatatil.com